Flagi Państwowe Flagi Firmowe Flagi Reklamowe

Czym tak na prawdę jest dla nas flaga? To najbardziej rozpoznawalny symbol państw i organizacji. Zazwyczaj w kształcie prostokąta, z bardzo precyzyjnie określonymi barwami i wzorami, często widnieje na niej godło. Dzięki swojej unikalności kojarzona jest jednoznacznie z krajem, miastem czy firmą, do którego należy. Flagi państwowe wywieszane są podczas uroczystości i świąt dla podkreślenia podniosłego charakteru wydarzeń. Zawsze powinny perfekcyjnie się prezentować – gdy powiewają na wietrze czy wiszą w bezruchu. To nie takie proste zadanie! Flagi urzędowe spotykane przy wejściach do urzędów gminy, miasta, ratuszy i innych instytucji miejskich muszą wyglądać jak nowe, niezależnie od warunków atmosferycznych, jakim są poddawane, nie mogą zblaknąć ani się odkształcić . Dlatego właśnie flagi dostępne w naszej ofercie wykonane są z tkanin najlepszego gatunku. Użyte barwniki odznaczają się sporą trwałością, zachowają więc piękny wygląd, mimo działania promieni słonecznych.

Oczywiście nasza oferta nie kończy się na flagach państwowych czy urzędowych. Realizujemy również zamówienia na flagi wojskowe, a także flagi religijne – papieskie, maryjne, kościelne, itd. Zawieszone na maszcie w doskonały sposób zaakcentują podniosłą okazję.

Od pewnego czasu flaga zagościła także w świecie marketingu. To nie tylko świetny sposób na przekazanie wartości, ale i wypromowanie swojej marki. Wykonujemy wysokiej jakości flagi firmowe z logiem i kolorystyką zgodną z identyfikacją wizualną firmy. Potrzebujesz flag promocyjnych, związanych z konkretnym produktem lub eventem? Doskonale trafiłeś!

Wykonujemy doskonałej jakości flagi promocyjne w wariantach pionowych lub poziomych, w różnych rozmiarach.

Posiadamy zarówno flagi poziome, jak i pionowe, które mogą być mocowane do kilku rodzajów masztów:

  • stacjonarnych
  • przenośnych
  • elewacyjnych

Jaką wielkość powinna mieć flaga? Najpopularniejsze rozmiary, które oczywiście dostępne są w naszej ofercie, wynoszą 50 x 80 cm, 70 x 110 cm oraz 100 x 160 cm. Możliwe jest też wykonanie flagi o specjalnych wymiarach na indywidualne zamówienie klienta. Na specjalne okazje przygotowaliśmy także flagietki, idealne do udekorowania wnętrz i stołów. Dostępne są także tak zwane szturmówki.

Oferowane flagi są starannie odszyte i wykończone. Używamy najlepszej technologii druku, która pozwala nam na uzyskanie dużej wierności odwzorowania kolorów i wzorów. Zarówno tkanina z jakiej wykonana jest flaga, jak i kolory odporne są na płowienie i wypłukiwanie się.

Interesują Cię flagi o nietypowych rozmiarach i wzorach? Skontaktuj się z nami! Realizujemy indywidualne zamówienia klientów.