Haft komputerowy

Haft komputerowy Lublin

Haft komputerowy na odzieży to nowoczesna forma prezentacji logo bądź hasła firmy realizowana na różnych tkaninach. Dzięki nowoczesnej technologii możemy wykonać haft komputerowy najróżniejszych wzorów. Wykorzystywane nici do haftu komputerowego to specjalnie wyselekcjonowane materiały, dające nieograniczone możliwości realizacji. Wyszywamy żądany wzór w postaci logo lub grafiki w zależności od powstałego projektu. Uzyskujemy trwały, idealny haft w bardzo krótkim czasie. To jedna z najbardziej ekskluzywnych form znakowania materiału.

Haft komputerowy naszywki

twórczy i niczym nieskrępowany pomysł na promocję

Wykonujemy haft komputerowy na odzieży – na koszulkach, czapkach, bluzach, kurtkach. Możemy również wykonać haft komputerowy naszywki na plecakach. Dysponujemy zaawansowanym oprogramowaniem do maszyn, dzięki temu możemy stworzyć naprawdę skomplikowane wzory. Nasza oferta cechuje się pełną dostępnością gamy kolorystycznej profesjonalnych nici do haftowania.

W jaki sposób wykonujemy haft komputerowy na odzieży?

Do haftowania używamy profesjonalnej japońskiej hafciarki, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać zdobienia w piętnastu kolorach nici, a maksymalne pole wyszywania może wynieść 40 x 45 centymetrów. Ten sposób wyszywania charakteryzuje się dużą precyzją wykonania oraz wysoką estetyką, która wyróżni każdy wyszyty tą metodą gadżet. Wykonany haft komputerowy jest bardzo odporny na pranie, bez porównania dla produktów drukowanych. Bez obaw można go także prasować, haft trudno jest zniszczyć. Z upływem czasu nie wyblaknie, nie wykruszy się i zachowa swój atrakcyjny wygląd. Dodatkową zaletą tej metody jest cena, która zachowuje swoją konkurencyjność nawet przy niskich nakładach poniżej 100 sztuk.

Haft komputerowy na odzieży – sposób na ciekawą promocję

Haft komputerowy to jeden z najnowszych trendów w produkcji gadżetów reklamowych. Trwałe, ciekawe nadruki na firmowej odzieży to dobre rozwiązanie dla sieci sklepów, jak i małych rzemieślników. Cena naszywki nie zależy w tym przypadku od ilości zamawianych produktów. Oczywiście dla dużych zamówień przygotowujemy odpowiedni rabat, jednak istnieje możliwość zamówienia zaledwie kilku sztuk haftu na odzieży. Wykonujemy również haft na wykrojach krawieckich oraz odzieży gotowej. Na zamówienie możemy przygotować naszywki, które można umieścić samodzielnie na dowolnych elementach odzieży.

Odzież reklamowa – haft komputerowy – Lublin
nasza oferta znajduje się  textileurope.com