Numery startowe
i plastrony startowe

Numery startowe

Na praktycznie każdych zawodach sportowych na koszulkach zawodników można ujrzeć numery startowe.
Są one przypisane do konkretnego zawodnika i ułatwiają komentatorom zadanie. Numery startowe kojarzą się
jednak przede wszystkim z w pełni profesjonalnymi zawodami sportowymi. Co więc zrobić gdybyś chciał dodać powagi amatorskim zawodom? Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług.
W swojej ofercie posiadamy tworzenie profesjonalnych numerów startowych. Dzięki dostępowi do profesjonalnych urządzeń jesteśmy w stanie wykonać dowolne numery startowe w dowolnej ilości. Dodatkowo gwarantujemy, że każdy numer startowy będzie tak samo trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Jest to zasługa wykorzystania profesjonalnego sprzętu oraz najwyższej jakości materiałów. Nie czekaj więc dłużej i już teraz zgłoś się do nas po profesjonalne numery startowe, które sprawią, że każda impreza sportowa nabierze zupełnie nowego wymiaru i będzie niepowtarzalnym wydarzeniem, którego nikt nie zapomni przez długi czas.

Plastrony startowe

Jeśli szukacie Państwo plastronów to właśnie znaleźliście. Nasza firma wykona je dla Was szybko, tanio i przede wszystkim profesjonalnie. Plastron to inaczej koszulka startowa, używana w wielu zawodach sportowych. Oferujemy takie rozwiązania z dowolnym indywidualnym nadrukiem, który może zawierać logo, grafikę, wzór lub po prostu informację o zawodach.

Nasze plastrony produkowane są z wysokiej jakości tkanin elastycznych, dzięki czemu zapewniają wygodę noszenia ,a także są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Możemy wykonać nadruki w pełnej palecie kolorów oraz nanieść je metodą cyfrowej sublimacji, dzięki czemu możemy na plastronie umieścić każdy pożądany przez Państwa logotyp sponsora, organizatora, a także numery startowe, nazwę imprezy itp. Koszulki standardowo oferujemy w rozmiarach S/M oraz L/XL. Plastrony doskonale nadają się także jako numery zawodników na wszelkie imprezy sportowe, pełnią rolę oznaczników grup młodzieżowych, a także jako reklama dla firm i organizacji sportowych.