Nadruki na koszulki

Nadruki na koszulki – Lublin – największy producent

Zabierz reklamę swojej firmy ze sobą. Jak? Wybierz koszulki reklamowe jako formę nośnej kampanii! Nadruki na koszulkach to opcja płynnej reklamy – możesz ją zabrać wszędzie. Na wakacje, na spacer, na zakupy czy imprezę. Koszulki z nadrukiem sprawdzają się jako reklama produktów, usług czy całej firmy. To jedna z metod budowania rozpoznawalności marki, jak i budowania widoczności firmy.  Wykonujemy nadruki na koszulkach (Lublin, ul. Głuska 6).

Rodzaje druku na koszulki reklamowe

Nadruki na koszulki tworzymy w różnych technikach, takich jak: druk 3D, druk odblaskowy czy druk świecący w ciemności – co dodatkowo zwiększa ich widoczność. Produkujemy również koszulki z autorskimi grafikami do sprzedaży. Jeśli więc twórczo tworzysz grafiki i ciekawe hasła – stwórz swoją kolekcję ubrań z naszą pomocą. Koszulki z nadrukami to modna odzież, chętnie kupowana przez młodzież, jak i dorosłych.

Nadruk na koszulkach Lublin

Do produkcji nadruków na koszulkach wykorzystujemy nowoczesne urządzenia. Na przykład zautomatyzowaną linię produkcyjną firmy „M&R”, w skład której wchodzi m.in. specjalny tunel na podczerwień, dodatkowo utrwalający napis i wpływający na trwałość nadruku. Dostęp do najwyższej jakości urządzeń pozwala nam wykonywać nadruki na bardzo różnych materiałach. Zobacz jak wyglądają nadruki na koszulkach w naszym wykonaniu. Jesteś zainteresowany odzieżą pod nadruki? Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą odzieży reklamowej.

Nadruki na koszulkach farbą plastizolową

– to najpopularniejsza technika zdobienia koszulek. Nadruki są wytrzymałe i elastyczne, posiadają bardzo dobrą siłę krycia, bez problemu można go nanosić na ciemne tkaniny. Dodatkową zaletą jest też możliwość wykonywania drobnych szczegółów aplikacji składających się z cienkich linii i małych punktów, jak zdjęcia i grafiki rastrowane.

Nadruki na koszulkach farbą wodną

– również popularna i ciekawa technika nadruku tkanin, wyróżniająca się delikatnym i miękkim wykończeniem. Naturalna struktura tej farby sprawia, że jest bardzo często używana do zdobienia odzieży dla dzieci lub tkanin używanych do opakowań i dodatków dla produktów spożywczych.

Nadruki na koszulkach efektami specjalnymi

to jedna z najciekawszych grup nadruków do uszlachetniania koszulek i odzieży. Efekty takie jak druk wysoki 3D, nadruk świecący w ciemności czy odblaskowy bezpośrednio podnoszą walory odzieży.Techniki te można również łączyć, uzyskując zaskakujące i niepowtarzalne wzory. 

 

Nadruki na koszulkach techniką FLEX i FLOCK

Trwała i estetyczna metoda nadruków na koszulkach polecana dla pojedynczych nakładów. W systemie tym  nie stosujemy klisz i matryc, co znacząco wpływa na obniżenie kosztów. Nadruki te wyróżnia bogaty wachlarz kolorów oraz ciekawe desenie, które wybieramy z wzornika. Nadruki o zamszowym wykończeniu nazywamy flockiem, natomiast z gładkiej
folii flexem. Oba rodzaje nadruków posiadają też wyśmienitą siłę krycia.

 

Nadruki na koszulki wykonane techniką transferową – sitodruk 3D na koszulkach.

Nadruk sitodrukowy wykonany najczęściej na nośniku papierowym i następnie przenoszony na koszulkę. Jedną z większych zalet tej techniki jest możliwość wydrukowania i zmagazynowania większego nakładu, a następnie aplikowanie pojedynczych sztuk bez ponownego przygotowania matryc do wyczerpania nakładu. Nadruki transferowe posiadają bardzo dobrą siłę krycia i przyczepność do tkaniny, są też gładkie w dotyku. Ze względu na to, że transfery sitodrukowe są na nośniku, można nimi wykonywać nadruki w trudno dostępnych miejscach na odzieży reklamowej. Oprócz nadruków na koszulkach transfer sprawdzi się również w znakowaniu odzieży roboczej.

Sitodruk na koszulkach, sitodruk na tkaninie – przykłady: