Gadżety odblaskowe

Gadżety odblaskowe

Gadżety odblaskowe są również naszej ofercie. Znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów odblaskowych z nadrukiem lub bez. Jednym z takich produktów są kamizelki odblaskowe dla dzieci. Doskonale sprawdzą się w przedszkolach i szkołach, kiedy dzieci wychodzą na wycieczki i dbanie o nie na chodnikach i ulicach może okazać się w ten sposób łatwiejsze. Dzięki temu dziecko będzie widoczne w każdym miejscu. Kamizelki dla najmłodszych są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach. Nawet maluchy w przedziale wiekowym 2 do 4 a także przedszkolaki czy uczniowie i gimnazjaliści do lat 16 znajdą u nas kamizelką dla siebie. Wszystkie oferowane produkty posiadają certyfikaty oraz są wygodne i przewiewne nawet podczas wysokich temperatur. Dodatkowo proponujemy spersonalizowane nadruki, dzięki którym będzie można oznaczyć nazwę przedszkola lub szkoły, do którego chodzi nasza pociecha.

Kamizelki jako gadżety odblaskowe oferujemy także dorosłym. Mają one szerokie zastosowanie w życiu codziennym. Podczas awarii auta i słabej widoczności na drodze, możemy być bardziej widoczni podczas naprawy. Zachowamy bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze lub spacerze wzdłuż ulicy bez chodnika. Dostępne u nas kamizelki posiadają 2 pasy odblaskowe, a do wyboru istnieje wiele krojów oraz kolorów. Na kamizelkę proponujemy także wszelkiego rodzaju nadruki, dzięki czemu takie rozwiązanie jest idealne dla pracowników budowlanych, urzędów gmin czy strażników miejskich. Oferujemy również opaski odblaskowe, które można nosić zarówno na ramieniu jak i na nodze podczas jazdy rowerem. Dzięki zastosowaniu rzepa, opaska łatwo się zakłada i umożliwia regulację jej rozmiaru. Dostępne są różne kolory fluorescencyjne. Można także wybrać dodatkowy nadruk.

Poszukując odpowiedniego produktu odblaskowego nie należy zapomnieć o zawieszkach. Jedną z najciekawszych propozycji jest miękka zawieszka, która doskonale sprawdzi się jako element zabezpieczający, a także element ubioru czy wystroju dziecięcego pokoju. Oferujemy je w atrakcyjnych formach jak klips magnetyczny czy breloczek oraz wielu kształtach jak zwierzęta, owoce, auta, buty i wiele innych. Można także dodać atrakcyjny tematyczny nadruk. Posiadamy w asortymencie zawieszki w różnych formatach i kolorach od 5 do 10 centymetrów, a w komplecie znajduje się łańcuszek umożliwiający zawieszenie odblasku w dowolnym miejscu.

Znajdą Państwo u nas również naklejki odblaskowe przeznaczone dla dzieci. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł przykleić swojemu dziecku odblask na plecak, element garderoby czy inny przedmiot, który pociecha zawsze nosi ze sobą. Gadżety tego typu wykonane są z folii pryzmatycznej i są bardzo trwałe i odporne na różne czynniki pogodowe, wliczając w to deszcz czy silne promienie słoneczne. Można je również nakleić na rower lub kask snowboardowy i rowerowy. Proponujemy kilka wzorów i formatów, wliczając w to kółka, łapki, lalki, duszki, małpki, kwiatki i kolory żółte, pomarańczowe lub srebrne. Rozmiary wahają się od 5 do 9 centymetrów co zapewni odpowiednią widoczność tego elementu nawet z większej odległości. Na zamówienie realizujemy także nadruki na naklejki odblaskowe metodą sitodruku lub tampondruku co może uatrakcyjnić gamę Państwa gadżetów reklamowych.

Znajdą Państwo u nas również szelki jako gadżety odblaskowe wykonane z odblaskowego materiału w kolorze żółtym i pomarańczowym, które posiadają paski odblaskowe. Uniwersalny rozmiar będzie idealnie pasował na każde dziecko w wieku szkolnym. W ofercie także szelki dla przedszkolaków, które mogą być w ten sposób chronione podczas spacerów i zabaw poza terenem przedszkola. Na wszystkie szelki proponujemy zaprojektować również Państwa oryginalny nadruk.

Idealnym dopełnieniem elementów odblaskowych mogą być również czapki, wykonane z bawełny z niewielkim dodatkiem poliestru. Można je nosić w chłodniejsze dni jesienne lub deszczowe, a dziecko będzie widoczne już z daleka nawet wśród innych rówieśników. Czapki dostępne są w kolorze żółtym i pomarańczowym. Ostatnim elementem jest odblaskowy worek, który może być alternatywą dla plecaka lub tornistra. Jego lekka waga może okazać się niezwykle poręczna dla dziecka na małe wycieczki lub przejażdżki rowerowe. Worki wykonane są z dzianiny fluorescencyjnej w kolorach żółtym i pomarańczowym.

Asortyment przykładowych gadżetów odblaskowych znajdziesz tutaj